نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

انجام آزمون های EMC

تست های مصونیت الکترومغناطیسی

تست های تداخلات الکترومغناطیسی

EMI

EMS

آزمایشگاه سازگاری الکترومغناطیسی (ELECTROMAGNETIC COMPATIBILITY)

رشد سریع فناوری و گسترش روز افزون تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی و مخابراتی در زندگی بشر. لزوم سازگار بودن این تجهیزات را چه از نظر مصونیت در برابر اختلالات الکترومغناطیسی (immunity) و چه از نظر عدم گسیلهای مخرب الکترومغناطیسی (Emission) در محیطهای مختلف از قبیل مسکونی، تجاری ، درمانی ، صنعتی و … چند برابر نموده است.

با توجه به همین امر توليد کنندگان تجهيزات الکتریکی و الکترونيکی با الزامات اجباری مختلفی مواجه می شوند که در بسياری موارد توانايي وارد شدن آنها به بازارهای فروش را تحت تأثير قرار می دهد.افزایش آگاهی خریداران از یکسو و بروز مشکلات ناشی از عدم رعایت استاندارد های سازگاری الکترومغناطیسی (EMC) موجب گردیده تا اخذ تائیدیه و گواهی EMC دیگر یک ضرورت جدی برای همه سازندگان محصولات الکترونیک باشد که قصد رقابت در بازارهای داخل و خارج دارند.

شرکت اپیل با دارا بودن بهترین تجهیزات EMC مطابق بروز ترین استانداردهای بین­المللی و کادری متخصص و مجرب، قادر است تا نیاز سازندگان را در زمینه های مختلف از قبیل انجام آزمونهای پیش تطابقی و تطابقی (Pre-compliance & Full compliance) بر اساس جدیدترین استاندارد های تدوین شده در زمینه EMC و همین طور ارائه راهکار و مشاوره (solutions) و نهایتاً صدور گزارش و گواهینامه های معتبر بین­المللی، به طور کامل برآورده سازد.