نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

خستین نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند (ISE 2017)به مدت ۴ روز از ۲۲ لغایت ۲۵ تیرماه سال جاری به همت مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند پژوهشگاه نیرو، در محل دائمی نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران برگزار می شود.

نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند (ISE 2017)به مدت ۴ روز از ۲۲ لغایت ۲۵ تیرماه سال جاری به همت مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند پژوهشگاه نیرو، در محل دائمی نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران برگزار می شود.

صبا به‌ نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، نخستین نمایشگاه ایران اسمارت با هدف اعتباربخشی بنگاههای اقتصادی و بازرگانان و شرکت‌های خصوصی، گسترش فرصت‌های کسب و کار شرکت‌های داخلی به ویژه شرکت‌های صاحب نام و تکنولوژی داخلی، گسترش بازار و بهبود فروش شرکت‌های داخلی ، ایجاد بستر گسترش بازار جهت کلیه شرکت‌های هوشمندسازی در زمینه‌های انرژی آب، برق، ساختمان، کشاورزی آبیاری و ایجاد بستری مناسب جهت بلوغ و به عرصه گذاردن طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی در تعامل با سرمایه گذاران ذی‌صلاح جهت به تولید رساندن طرح های مذکور و حمایت از سیاست های اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.
براسا این گزارش، این نمایشگاه با حضور شرکتهای داخلی و چندین شرکت‌ خارجی فعال در حوزه هوشمند‌سازی از کشورهای کره، آلمان، سوئد، سوئیس، دانمارک، چین، مالزی، آسیای مرکزی و آسیای دور برگزار می شود.
امید می رود این نمایشگاه بتواند فرصت خوبی برای انتقال دانش و تبادل اطلاعات در این زمینه باشد.
شناسایی شرکت‌های توانمند داخلی در بخش هوشمند سازی و تجمیع آنها در یک شبکه واحد و ایجاد بستر ارتباطی فی مابین این شرکت ها از اهداف این نمایشگاه می باشد.
همچنین در این نمایشگاه بسیاری از شرکت‌ها و هسته‌های فناوری و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان که در حوزه شبکه هوشمند انتقال، توزیع، اینترنت اشیا (IOT)، هوشمندسازی ساختمان، حمل و نقل و به طور کلی شهر هوشمند فعال هستند، گرد آمده و به تبادل دانش و اطلاعات خواهند پرداخت.
این گزارش می افزاید؛ انتظار می رود بابرپایی این نمایشگاه، ضمن به نمایش گذاشتن محصولات داخلی و خارجی در این زمینه، پس از پایان این گرد همایی، شرکت‌های فعال داخلی و خارجی و نیز قابلیت و توانمندی‌های آنان شناسایی شود و زمینه ارتباط این واحدها با یکدیگر در قالب یک شبکه فراهم گردد.
گفتنی است، از فعالیت های جنبی این نمایشگاه ، برگزاری همایش مدیریتی با عنوان ” فروش و مذاکرات هوشمند ” در راستای ایجاد بازار و تعامل و هم‌نشینی مدیران داخلی و خارجی و بازرگانان و نمایندگان نهادها و ارگان‌های دولتی می باشد.